Ardua prima via est najtrudniejszy jest pierwszy krok, więc zrób ten krok z nami!


Porenczuk Stomatologia to specjalistyczny gabinet stomatologiczny stworzony na potrzeby jednej z najtrudniejszych dziedzin stomatologii, jaką jest nowoczesna endodoncja mikroskopowa.

W Porenczuk Stomatologia wierzymy, że jak najdłuższe zachowanie własnego uzębienia jest priorytetowe, a z doświadczenia wiemy, że zarówno pierwsze, jak i kolejne leczenie kanałowe zęba bywa trudne i często związane z komplikacjami. Oferujemy naszą pomoc, specjalistyczny sprzęt          i wieloletnie doświadczenie w tej skomplikowanej dziedzinie stomatologii.

Naszą pasją jest również stomatologia rekonstrukcyjna wykonywana przy użyciu najnowocześniejszych materiałów odtwórczych, które dobieramy indywidualnie do potrzeby leczniczej Pacjenta. Odtwarzamy utracone tkanki zęba zarówno pracując bezpośrednio w gabinecie, jak również wykonując prace protetyczne przy współudziale doświadczonych techników protetyki stomatologicznej.

Doświadczona kadra lekarzy dentystów pasjonatów swojego zawodu, nowoczesny sprzęt i specjalistyczne wyposażenie zapewniają doskonałą opiekę stomatologiczną naszym Pacjentom.