Nasz Zespół
Twoich Specjalistów

Doktor nauk medycznych
Alicja Porenczuk
Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją


Przez wiele lat związana zawodowo z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym, pracę uniwersytecka zakończyła na stanowisku Adiunkta Naukowo-Dydaktycznego. Wyszkoliła rzesze młodych adeptów stomatologii, w tym studentów, stażystów podyplomowych oraz specjalizantów. W 2016 r. obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską ukierunkowaną na ocenę parametrów biologicznych i mechanicznych nowoczesnych materiałów wypełnieniowych. Wykładowca na kongresach naukowych w Polsce i na świecie, prezentowała własne osiągnięcia miedzy innymi w Niemczech, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i w Chinach. Autorka licznych prac naukowych prezentowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych oraz recenzentka publikacji naukowych i monografii. Obecnie w trakcie studiów podyplomowych z medycyny estetycznej.

Pani Doktor nie zamyka się na wiedzę Specjalistów z innych dziedzin stomatologii, aktywnie uczestnicząc w szkoleniach branżowych i zdobywając wiedzę i nowe umiejętności dla swoich Pacjentów. W pracy klinicznej wykorzystuje powiększenie pola zabiegowego w postaci mikroskopu i lup operacyjnych. Jej zamiłowanie do nowoczesnych materiałów stomatologicznych przekłada się na nieszablonowe, indywidualne podejście do każdego Pacjenta.  

Lekarz Dentysta
Piotr Rudzki
leczenie ortodontyczne


Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dzieci, młodzieży i dorosłych. Lekarz z wyjątkowo zachowawczym podejściem do leczenia ortodontycznego. Prowadzi leczenie klasycznymi aparatami stałymi, jak również aparatami nakładkowymi. Stawia na pewne, sprawdzone techniki i metody leczenia ortodontycznego tak, aby osiągnąć sukces i długotrwały efekt leczenia. Lekarz nie ulegający presji mody w leczeniu ortodontycznym, trzymający się sprawdzonych technik, krok po kroku przybliżający naszych Pacjentów do upragnionego pięknego uśmiechu.  Z mistrzowską wręcz precyzją przygotowuje plany leczenia dla naszych Pacjentów, drobiazgowo analizując wszystkie dane i planując całość leczenia ortodontycznego.Dyplomowana higienistka stomatologiczna
Emilia PietrzakWszyscy nasi Pacjenci doskonale znają Emilię, która na co dzień zajmuje się dbaniem o perfekcyjny wizerunek ich uzębienia. Higienistka z powołaniem do swojego zawodu, niezwykle delikatna, ale i bardzo dokładna w swojej pracy. 
Nie wypuści Pacjenta z gabinetu, dopóki uśmiech nie będzie śnieżnobiały! 
Każdemu Pacjentowi doradzi, jak najlepiej dbać o zęby, dobierze odpowiednią szczoteczkę lub pastę, wykona zdjęcia wewnątrzustne, pokazując Pacjentowi w ten sposób, gdzie nie doczyszcza zębów i na co powinien zwrócić uwagę. Prowadzi również profesjonalne instruktaże higieny jamy ustnej, pokazuje jak prawidłowo dbać o zęby, zarówno Pacjentom małych jak i dużym, tyle razy ile będzie to potrzebne!